Петричка духовна околия

Иконом Ангел Тодоров Кочев – Председател на „Св. Димитър“ с. Ръждак

Иконом Борис Николов Михов – Председател на „Св. Илия“ с. Беласица

Иконом Васил Серафимов Панов – Празничен

Протоиерей Вангел Костадинов Божинов – Председател на „Възнесение Господне“ с. Михнево

Протоиерей Васил Николов Тупаров – Председател на „Успение Богородично“ с. Рупите

Протоиерей Георги Стойков Ищов – „Св. Йоан Кръстител“ с. Първомай

Протоиерей Живко Илиев Георгиев 

Протоиерей Иван Василев Янчев – Председател на „Успение Богородично“ с. Тополница

Протоиерей Любен Вангелов Георгиев 

Протоиерей Павел Николов Милушев – Председател на „Успение Богородично“ , “ Въведение Богородично“, „Св. Петка“ гр. Петрич

Протоиерей Борис Атанасов Коцев – Председател на „Св. Параскева“ с. Габрене, „Възнесение Господне“ с. Скрът

Свещеник Борислав Неделчев Михов – Председател на „Св.цар Борис“ с. Камена

Свещеник Борис Николов Попов – Председател на „Св. Петка“ с. Дрангово, „Св. Теодор Стратилат“ с. Митино, „Успение Богородично“ с. Гега

Свещеник Георги Атанасов Добрев – Председател на „Св. Атанасий“ с. Генерал Тодоров, „Всех Святих“ с. Марикостиново

Свещеник Георги Яков Стоянов – Председател на „Св. Георги“ гр. Петрич

Свещеник Живко Иванов Димитров – Председател на „Св. Атанасий“ с.Кърналово

Свещеник Иван Стоянов Иванов – Председател на „Св. ап. Петър и Павел“ с. Яково, „св. Георги“ с. Дреново

Свещеник Йордан Вангелов Георгиев

Протоиерей Кирил Георгиев Ищалов – Председател на „Св. Богородица“ с. Баскалци, „Св. Богородица“ с. Долене

Свещеник Кирил Борисов Кирилов – Председател на „Св. Николай“, „Св. Илия“ гр. Петрич, „Успение Богородично“ с. Струмешница, „Св. Димитър“ с. Долна Крушица

Свещеник Кръстьо Костадинов Малинов – Председател на „Св. Параскева“ с. Кавракирово, „Св.пр. Илия“ с. Богородица, „Св. Харалампий“ с. Рибник

Свещеник Никола Георгиев Чопаков – Председател на „Св.пр. Илия“ с. Ключ, „Св. св. Кирил и Методий“ с. Яворница

Свещеник Николай Кирилов Тренчев – Председател на „Св. Димитър“ с. Долна Рибница, „Успение Богородично“ с. Чуричене, „Успение Богородично“ с. Самуилово, „Св.пр. Илия“ с. Боровичен

Свещеник Стоян Николов Апостолов – Председател на „Св.пр. Илия“ с. Марино поле, „Св. Богородица“ с. Капатово, „Св.пр. Илия“ с. Ново Кономлади, „Св. Атанасий“ с. Ново Ходжово ,“Св. Георги“ с. Чучулигово, „Св. Георги“ с. Кромидово

Свещеник Страхил Кирилов Паскалев – Председател на „Св. Мина“ с. Старчево